הסעות לאירועים

הסעות לאירועים – הסעות לאירועי חברה מאורגנים יתרונות, חסרונות וכדאיות

אירועי חברה הם בין האירועים אשר נכונות ההגעה אליהם היא בין הנמוכות ביותר במיוחד מאחר שאלה מתקיימים לאחר שעות העבודה ושעות הפנאי שלנו. גם אירועי וכנסי חברה בעלי פעילויות מעניינות ומפנקות לא בהכרח מביאות איתן את אחוז המשתתפים לו אנו מצפים. רובנו מעוניינים לנצל את הזמן הפנוי שלנו עם האנשים שאנחנו בוחרים לבלות או להתפנות לסידורים בבית ולצרכנו האישיים.

אבל האם ארגון וסידור הסעות לאירועים באופן נוח, כזה שיביא את העובדים והמוזמנים אל מקום האירוע ויפזר אותם באופן נוח עם סיום האירוע, יביאו להגדלת אחוזי המשתתפים והאם זוהי השקעה משתלמת?

הסעות לאירועים

הגעה הולכת ופוחתת – מדוע רבים מתעצלים להגיע לאירוע חברה?

במצבים של הזמנה ועריכת ערב חברה, ניתן לראות כי ברבות המקרים נבצרות העובדים הולכת וגוברת. מנהלים ומנהלי צוותים משתדלים לעשות מאמצים ניכרים על מנת להעלות את רמת ההגעה ואחוזי ההגעה לאירועים. רובנו, כפי שכבר ציינו מעלה, מעדיפים לעסוק בפעולות לבחירתם בשעות הפנאי ומתעצלים להגיע למקם האירוע. הסעות לאירועים ישפרו ויעלו את אחוזי ההגעה לעומת האחוזים הקיימים באופן מוכח.

האם הסעות מאורגנות יגדילו את סיכויי ההגעה ויביאו לכמות גדולה יותר של משתתפים?

נבדק ונמצא כי אחוזי ההגעה עולים באופן משמעותי כאשר עול הנסיעה, הנהיגה ועלויות הנהיגה יורדות מעל כתפי המשתתפים. נראה שמרבית האנשים מעדיפים שיסיעו ויחזירו אותם אל מקום האירוע ובחזרה וזאת באופן מפתיע לעומת הגעה עם רכב זמין אשר בכל רגע נתון יכול לאפשר לבעליו לחזור על עקבותיו. אף על פי כן נראה, כי ההסעות תורמת לעליית אחוז המשתתפים והמגיעים אל האירוע.

מדוע כל כך חשוב לדאוג להגעת אחוז גבוה מהעובדים לאירועי חברה?

הגעת עובדים לאירועי החברה חשובים ביותר ליצירת גאוות יחידה, גיבוש הצוותים, יכולת הכרת עובדים ובעלי תפקידים אחרים בארגון והזדמנות להכיר צדדים נוספים של החברה. המנהלים מהסגל הגבוה בארגון נוסף על כל הפרטים הנ"ל מעוניינים לראות את מרבית מצבת העובדים באירועים אלה ומבקרים באופן זה את הסגל הזוטר. לכן חשוב ביותר להציג נוכחות גבוהה עד כמה שניתן נוכחות שניתן לשפר ולהגדיל באמצעות הוספת שירותי הסעות לאירועים.

טיפ מהנהג: כך תגרמו לעובדים לרצות להגיע יותר

ההגעה אל האירוע דורשת טריגר ולכן חשוב מאוד ליצור טריגרים והפתעות ולכלול טעימות מהאירוע כבר בעת הנסיעה. מצגת היתולית, איסוף מנקודות מרכזיות, במידה והאירוע מתחיל לאחר שעות הפעילות ופיזור נוח יביא להגעת כמות גדולה יותר של עובדים באופן משמעותי.

חברת הסעות בון תור לחץ כאן לכניסה לאתר