הסעות במרכז

הסעות במרכז – איך לבחור הסעות זולות במרכז?

האם המושג "זול וטוב" הוא אכן מציאותי והאם אפשר להגיע לשירות איכותי אשר אינו קורע את הכיס? הדרך הטובה והיעילה ביותר לגלות את זה היא דרך סקר שוק ובדיקה ממוקדת של חברות ההסעה הרבות הקיימות במרכז ו/או הפועלות במרכז אחרי זמן רב של תהיות החלטנו לעשות מעשה ולבחון את נושא ההסעות.

רבים לא יודעים, אבל נושא חברות ההסעה המורשות הוא בין הנושאים המבוקרים ביותר על פי חוק כיום ואין זה פשוט כלל להוציא רישיון לעיסוק בהסעות כתוצאה מהמבחנים והתנאים השונים בהם בעל החברה והנהגים שלו חייבים לעמוד. לכן, דווקא בדיקת החברה ומהימנותה היא פשוטה יחסית אבל חשיבות המיקוד בחוקיות ובתוקף הרישיונות שלה חשובים באופן כזה אשר משפיעה על בטחון הנוסעים ומניעת הסכנות לחברה הצורכת את שירות ההסעה . מה הקשר? לפניכם כמה פרטים שחשוב מאוד לדעת ולהבין על חברות הסעה במרכז שרבים מאתנו אפילו בתור חברות וארגונים גדולים נוטים להתעלם מחוסר ידיעה ומחוסר הבנה ממשית:

האם קיימות חברות הסעה זולות ואיכותיות?

כמובן. רובנו נמנעים מלעבוד עם חברות הסעה או הסעות במרכז שאין להן את המוניטין והניסיון, אבל חשוב להבין שדווקא חברות "צעירות", מבחינת וותק וזמן פעילות ידעו לתת עלויות והצעות מחיר משתלמות ללקוחות הראשונים שלהם ולשמר את המחיר הקיים גם במידה והחברה תזנק ותצבור לקוחות רבים. כמובן שאין לברור רק על פי המחיר כי אם על טיב השירות ובדיקת מהימנות החברה, בדיקת תעודות היושר של עובדיה, הרישיונות המאומתים והאישורים להפעלת קו הסעות, אך דווקא תמיכה בחברות וותיקות פחות יעניקו לכם את האפשרות לחסוך בעלויות ההסעה.

הסעות במרכז

הסעות במרכז

כיצד נתאים את חברת ההסעות לארגון ו/או לצורך הספציפי?

קיימות חברות שיתאימו יותר לנסיעות ארעיות יותר וחברות אשר עשויות להתאים לצורך הסעות קבועות ו/או יומיומיות. חשוב מאוד לבדוק את מהות החברה והזמינות שלה לכל סוג כזה של הסעה ובכך להתאים אותה לצרכים של הארגון או של הקבוצה. חשוב מאוד להבין שלא כל חברה תוכל להעמיד צי גדול מספיק כדי להעניק שירות קבוע גם לארגון מסוים וגם ללקוחות שונים ותתמקצע בעיקר בתחום כמו הסעות קצרות טווח.

האם חשוב לבחור גם את הנהג ולא רק את חברת ההסעות?

רבים אינם לוקחים נושא זה ברצינות אבל למרות שחברת הסעות יכולה להיות מקצועית ואמינה ללא דופי, תמיד קיים סיכוי ליפול על נהג קצת פחות נעים ומקצועי. קיימות חברות אשר מגדילות לעשות ומבקשות לבדוק ולברור גם את הנהג שייתן לה את השירות. זאת ועוד, במקרים של הסעות יומיומית, חברות שונות אף יבחרו את הנהג המחליף במקרה של שיבוש או העדרות הנהג הקבוע. נבדק ונמצא כי תחושה של נינוחות ואווירה נעימה ומקצועית גם במהלך הנסיעה משפרת באופן משמעותי את רוח צוות העבודה ואת האווירה בעבודה עצמה.